Zadzwoń do nas: +48 881 201 205

Wyprawa na quadach to, bardzo adrenalinowa przeprawa przez górską rwącą rzekę, liczne błotniste wąwozy, leśne drogi, strome podjazdy, tatrzańskie polany a wszystko po to, aby dojechać na tatrzańską polanę, skąd rozciąga się niesamowity widok na całe Tatry polskie i słowackie. Witów mieści się między dwoma najpopularniejszymi dolinami tatrzańskimi: Doliną Kościeliską i Doliną Chochołowską a co za tym idzie, będziemy poruszać się po naprawdę unikalnym w skali kraju terenie górskim. Zdobędziemy na quadach najwyższy szczyt Podtatrza - Magurę Witowską - 1232 m n.p.m. Mamy do dyspozycji ponad 250 kilometrów tras o różnym stopniu trudności, organizujemy wyprawy turystyczne, widokowe i extremalne.

Polecane wyprawy:

1-Godzinne INTRO ADVENTURE na Quadach ( Mini-Wyprawa):

Intro (Mini Wyprawa) na quadach po górskich terenach, trwająca 1 godzinę. Uczestnicy mają do dyspozycji quady Yamaha Grizlly 4x4 oraz Bombardier Outlander pod opieką instruktora WitówExtremeGroup. Stroje ochronne i kaski wliczone są w cenę. Trasa przebiega przez drogi leśne, polne i rzekę. Udział w tej mini wyprawie to niezapomniane przeżycie szczególnie dla tych, którzy po raz pierwszy mają okazję jechać tym czterokołowym pojazdem.

2-Godzinna Wyprawa ADVENTURE na Quadach:

Wyprawa na quadach po górskich terenach, trwająca 2 godziny. Uczestnicy mają do dyspozycji quady Yamaha Grizlly 4x4 oraz Bombardier Outlander oraz opiekę instruktora. Stroje ochronne, rękawice  i kaski wliczone są w cenę. Trasa przebiega przez lasy, rzeki, drogi leśne, polne i piękne widokowo polany Magury Witowskiej. Udział w wyprawie to niezapomniana przygoda zarówno dla osób, które jeździły quadem, jak i dla tych, którzy po raz pierwszy mają okazję jechać tym czterokołowym pojazdem.

 

OFERTA

Nasze propozycje

 

KONTAKT

Dołącz do nas na Facebooku


Zapraszamy do kontaktu

Odwiedź nas

Biuro podróży Trio Travel
ul. Kościuszki 23A,
34-500 Zakopane

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - piątek +
9:00 - 17:00

Sobota - niedziela +
10:00 - 16:00

Zadzwoń do nas!

Telefon +
+48 881 201 205
Email +
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin wyjazdów Triotravel do pobrania