Zadzwoń do nas: +48 881 201 205

Wyprawy na Quadach

Wyprawa na quadach to, bardzo adrenalinowa przeprawa przez górską rwącą rzekę, liczne błotniste wąwozy, leśne drogi, strome podjazdy, tatrzańskie polany a wszystko po to, aby dojechać na tatrzańską polanę, skąd rozciąga się niesamowity widok na całe Tatry polskie i słowackie. Witów mieści się między dwoma najpopularniejszymi dolinami tatrzańskimi: Doliną Kościeliską i Doliną Chochołowską a co za tym idzie, będziemy poruszać się po naprawdę unikalnym w skali kraju terenie górskim. Zdobędziemy na quadach najwyższy szczyt Podtatrza - Magurę Witowską - 1232 m n.p.m. Mamy do dyspozycji ponad 250 kilometrów tras o różnym stopniu trudności, organizujemy wyprawy turystyczne, widokowe i extremalne.

Polecane wyprawy:

1-Godzinne INTRO ADVENTURE na Quadach ( Mini-Wyprawa):

Intro (Mini Wyprawa) na quadach po górskich terenach, trwająca 1 godzinę. Uczestnicy mają do dyspozycji quady Yamaha Grizlly 4x4 oraz Bombardier Outlander pod opieką instruktora WitówExtremeGroup. Stroje ochronne i kaski wliczone są w cenę. Trasa przebiega przez drogi leśne, polne i rzekę. Udział w tej mini wyprawie to niezapomniane przeżycie szczególnie dla tych, którzy po raz pierwszy mają okazję jechać tym czterokołowym pojazdem.

2-Godzinna Wyprawa ADVENTURE na Quadach:

Wyprawa na quadach po górskich terenach, trwająca 2 godziny. Uczestnicy mają do dyspozycji quady Yamaha Grizlly 4x4 oraz Bombardier Outlander oraz opiekę instruktora. Stroje ochronne, rękawice  i kaski wliczone są w cenę. Trasa przebiega przez lasy, rzeki, drogi leśne, polne i piękne widokowo polany Magury Witowskiej. Udział w wyprawie to niezapomniana przygoda zarówno dla osób, które jeździły quadem, jak i dla tych, którzy po raz pierwszy mają okazję jechać tym czterokołowym pojazdem.

 

OFERTA

Nasze propozycje

></script

KONTAKT

Dołącz do nas na Facebooku


Zapraszamy do kontaktu

Odwiedź nas

Biuro podróży Trio Travel
ul. Kościuszki 23A,
34-500 Zakopane

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - piątek +
9:00 - 17:00

Sobota - niedziela +
10:00 - 16:00

Zadzwoń do nas!

Telefon +
+48 881 201 205
Email +
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.