Zadzwoń do nas: +48 881 201 205

Wycieczki jednodniowe

Przedstawiamy Państwu nasze pasjonujące wycieczki jednodniowe z Zakopanego. Opracowaliśmy je w sposób zróżnicowany, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jedną z naszych wycieczek jest zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem. Można podczas niej zobaczyć najsłynniejsze zabytki tego miasta, takie jak Zamek Królewski na Wawelu, Sukiennice czy Bazylika Mariacka. Możecie też Państwo poznać z nami tajemnice Wieliczki lub wybrać się na fascynujący spływ Dunajcem z Zakopanego, podczas którego z drewnianej tratwy będą Państwo mogli podziwiać oszałamiające piękno Pienin.

Spływ Dunajcem to niewątpliwie niesamowita i ciekawa przygoda, jaką możecie przeżyć na naszej wycieczce jednodniowej w Zakopanem. Pieniny zaliczane są do jednych z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych w Polce, a bogaty i piękny krajobraz, oraz bliski kontakt z naturą zachwyci nie jednego uczestnika spływu.

Odwiedzając Zakopane nie możesz ominąć znajdującej się niedaleko Jaskini Bielańskiej. Od ponad 100 lat zachwyca ona różnorodnymi naciekowymi i wapiennymi wodospadami oraz jeziorkami. Jest jedną z najpiękniejszych jaskiń Tatr Słowackich i Narodowym Pomnikiem Przyrody. Wycieczki jednodniowe, podczas których oferujemy zwiedzanie jaskini będą z pewnością niezapomnianym wspomnieniem.

Wypoczywając na górskich terenach w sąsiedztwie lasów i zimowego krajobrazu polecamy wieczorny kulig w blasku księżyca. Pieczenie kiełbasek przy ognisku i biesiadna muzyka umilą radosny czas i uświetnią dobrą zabawę. Dźwięk dzwoneczków końskiego zaprzęgu zostanie na długo w pamięci z tej niezapomnianej zimowej atrakcji na jaką zapraszamy

  • 1
  • 2

OFERTA

Nasze propozycje

 

KONTAKT

Dołącz do nas na Facebooku


Zapraszamy do kontaktu

Odwiedź nas

Biuro podróży Trio Travel
ul. Kościuszki 23A,
34-500 Zakopane

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - piątek +
9:00 - 17:00

Sobota - niedziela +
10:00 - 16:00

Zadzwoń do nas!

Telefon +
+48 881 201 205
Email +
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin wyjazdów Triotravel do pobrania