Zadzwoń do nas: +48 881 201 205

Spacer w koronach drzew

SPACER W KORONACH DRZEW

Program wycieczki: 

  8.00 Transfer z Zakopanego
10.00 Wyjazd kolejką Gondolową Bachledka na szczyt Magury Spiskiej
10.30 Spacer ścieżką po Koronie Drzew
12.30 Zjazd kolejką
13.00 Przejazd do Szczyrbskiego Plesa ( czas wolny 2 godziny )
15.30 Wyjazd do Zakopanego
17.00 Planowany powrót

 Cena Wycieczki:

 • 80zł/bilet normalny
 • 75zł/bilet ulgowy(dzieci do lat 14, emeryci 65+)

 Co dostajesz w cenie:

 • opiekę kierowcy-pilota
 • transport z Zakopanego
 • ubezpieczenie NNW

 Dodatkowo płatne:

 • bilet na kolejką gondolowa w dwie strony + bilet na ścieżkę w koronach drzew

  -28 € osoba dorosła,
  -22 € dzieci do 14 lat oraz seniorzy 65+

Czas trwania: około 8-9 h

 

 

 Warunki uczestnictwa:

 • Każdy uczestnik musi posiadać ważny paszport lub dowód osobisty.
 • W przypadku złej pogody lub nieodpowiednich warunków na szlaku zastrzegamy sobie prawo do zmiany trasy wycieczki lub kolejności zwiedzania.
 • Odwołanie imprezy z powodu braku odpowiedniej ilości uczestników, może nastąpić najpóźniej na 1 dzień przed rozpoczęciem imprezy do godziny 21.00.
 • Wyjazd realizowany jest poza granicami RP. Należy spełnić wszelkie warunki sanitarno-epidemiologiczne obowiązujące w kraju docelowym - Słowacja. 

 Opis atrakcji:

Ścieżka w Koronach Drzew Bachledka znajduje się w samym sercu gatunkowo zróżnicowanego lasu Pienińskiego Parku Narodowego. Zwiedzającym pokaże, dlaczego jest natura Magury Spiskiej wyjątkowa. Razem z nami zapoznajesz się z miejscowymi lasami. Stajesz się częścią życia leśnego oraz dowiesz się coś o różnych gatunków zwierząt i roślin występujących bardzo rzadko.

Wyjazd wczesnym rankiem z Zakopanego w stronę Bachledowej Doliny.

Tutaj zaprosimy Państwa na kolejkę gondolową przejazd w dwie strony(czas trwania przejazdu około 7 minut) która zawiezie państwa na Szczyt Magury Spiskiej.

Podczas przechadzania się po ścieżce,skorzystać można z wielu tablic informacyjnych przeznaczonych bez przeszkód do przeczytania, znajdujących się na kilku przystankach w sekcji poziomej Ścieżki. Tablice zawierają interesujące informacje dotyczące fauny, flory oraz życia lasów miejscowych, jak i ich ochrony czy niszczącej siły pogody.

Trasa o długości ponad 600 m przeprowadzi zwiedzających przez gatunkowo zróżnicowany las, w którym znajduje się dużo różnych niespodzianek i ciekawostek.

Po zakończeniu zwiedzania wracamy kolejka gondolową na parking z którego ruszamy przez Taty Wysokie (Tatrzańska Łomnica,Stary Smokowiec) do Szczyrbskiego Plesa. Tutaj zapraszamy Państwa na czas wolny. Dla chętnych spacer wokoło jeziora zajmie około 40 minut,

Strbske Pleso – to po naszemu Szczyrbskie Jezioro. Położone na wysokości 1346 m n.p.m. Często porównywane do naszego Morskiego Oka. Jezioro jest otoczone lasem świerkowym, bardzo zniszczonym przez huraganowy wiatr w 2004.Osada ta ma status uzdrowiska klimatycznego jest także powszechnie znanym kurortem narciarskim. To przepiękne miejsce a mało brakowało, by po jeziorze zajmującym około 20 ha mogło nie być śladu, gdy w połowie XIX wieku mieszkańcy okolicy chcieli go odwodnić i zmienić na pastwisko. Po spacerze dookoła urokliwego jeziora powrót do Zakopanego.

 

OFERTA

Nasze propozycje

 

KONTAKT

Dołącz do nas na Facebooku


Zapraszamy do kontaktu

Odwiedź nas

Biuro podróży Trio Travel
ul. Kościuszki 23A,
34-500 Zakopane

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - piątek +
9:00 - 17:00

Sobota - niedziela +
10:00 - 16:00

Zadzwoń do nas!

Telefon +
+48 881 201 205
Email +
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin wyjazdów Triotravel do pobrania