Zadzwoń do nas: +48 881 201 205

Spacer w koronach drzew

 SPACER W KORONACH DRZEW

Program wycieczki: 

  8.00 Transfer z Zakopanego
10.00 Wyjazd kolejką Gondolową Bachledka na szczyt Magury Spiskiej
10.30 Spacer ścieżką po Koronie Drzew
12.30 Zjazd kolejką
13.00 Przejazd do Szczyrbskiego Jeziora - Czas wolny
15.00 Wyjazd do Zakopanego
16.30 Planowany powrót

 Cena Wycieczki:

 • 65zł/bilet normalny
 • 60zł/bilet ulgowy(dzieci do lat 14, emeryci 65+)

 Co dostajesz w cenie:

 • opiekę kierowcy-pilota
 • transport z Zakopanego
 • ubezpieczenie NNW

 Dodatkowo płatne:

 • bilet na kolejką gondolowa w dwie strony + bilet na ścieżkę w koronach drzew

  -20 € osoba dorosła,
  -16 € dzieci do 14 lat oraz seniorzy 65+
  -49 € bilet rodzinny 2 x dorosły +2 x dzieci do 14 lat
  -13 € kolejne dziecko 14 lat

Czas trwania: około 8-9 h

 Warunki uczestnictwa:

 • Każdy uczestnik musi posiadać ważny paszport lub dowód osobisty.
 • W przypadku złej pogody lub nieodpowiednich warunków na szlaku zastrzegamy sobie prawo do zmiany trasy wycieczki lub kolejności zwiedzania.
 • Odwołanie imprezy z powodu braku odpowiedniej ilości uczestników, może nastąpić najpóźniej na 1 dzień przed rozpoczęciem imprezy do godziny 21.00.

 Opis atrakcji:

Ścieżka w Koronach Drzew Bachledka znajduje się w samym sercu gatunkowo zróżnicowanego lasu Pienińskiego Parku Narodowego. Zwiedzającym pokaże, dlaczego jest natura Magury Spiskiej wyjątkowa. Razem z nami zapoznajesz się z miejscowymi lasami. Stajesz się częścią życia leśnego oraz dowiesz się coś o różnych gatunków zwierząt i roślin występujących bardzo rzadko.

Wyjazd wczesnym rankiem z Zakopanego w stronę Bachledowej Doliny.

Tutaj zaprosimy Państwa na kolejkę gondolową przejazd w dwie strony(czas trwania przejazdu około 7 minut) która zawiezie państwa na Szczyt Magury Spiskiej.

Podczas przechadzania się po ścieżce,skorzystać można z wielu tablic informacyjnych przeznaczonych bez przeszkód do przeczytania, znajdujących się na kilku przystankach w sekcji poziomej Ścieżki. Tablice zawierają interesujące informacje dotyczące fauny, flory oraz życia lasów miejscowych, jak i ich ochrony czy niszczącej siły pogody.

Trasa o długości ponad 600 m przeprowadzi zwiedzających przez gatunkowo zróżnicowany las, w którym znajduje się dużo różnych niespodzianek i ciekawostek.

Po zakończeniu zwiedzania wracamy kolejka gondolową na parking z którego ruszamy przez Taty Wysokie (Tatrzańska Łomnica,Stary Smokowiec) do Szczyrbskiego Plesa. Tutaj zapraszamy Państwa na czas wolny. Dla chętnych spacer wokoło jeziora zajmie około 40 minut,

 

Strbske Pleso – to po naszemu Szczyrbskie Jezioro. Położone na wysokości 1346 m n.p.m. Często porównywane do naszego Morskiego Oka. Jezioro jest otoczone lasem świerkowym, bardzo zniszczonym przez huraganowy wiatr w 2004.Osada ta ma status uzdrowiska klimatycznego jest także powszechnie znanym kurortem narciarskim. To przepiękne miejsce a mało brakowało, by po jeziorze zajmującym około 20 ha mogło nie być śladu, gdy w połowie XIX wieku mieszkańcy okolicy chcieli go odwodnić i zmienić na pastwisko.

Po spacerze dookoła urokliwego jeziora powrót do Zakopanego.

 

 

OFERTA

Nasze propozycje

></script

KONTAKT

Dołącz do nas na Facebooku


Zapraszamy do kontaktu

Odwiedź nas

Biuro podróży Trio Travel
ul. Kościuszki 23A,
34-500 Zakopane

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - piątek +
9:00 - 17:00

Sobota - niedziela +
10:00 - 16:00

Zadzwoń do nas!

Telefon +
+48 881 201 205
Email +
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.